0
У кошику порожньо!

Закрити

Усі статті

Холлофайбер
ця назва нетканих матеріалів, які випускаються з первинних поліефірних волокон, переважно пустотілою структурою на сучасному устаткуванні відповідно до нової технології "Термопол" (Термополотно). Фантазійно складена назва матеріалу увійшла до кирилиці з англійської мови і в дослівному перекладі означає «порожнисте, порожнисте волокно» (hollow + fiber)...
QuadroAir
запатентоване волокно нового покоління з чотирма порожнечами, має унікальну технологію виробництва, якою володіє компанія "Балакком". Волокноне викликає алергічних реакцій, добре відводить вологу, не накопичує пил, вдало поєднує теплозахисні та вентилюючі властивості. QuadroAir® має пружно-еластичну структуру, що дозволяє виробам швидко і легко відновлювати свою форму після зминання, залишатися в сухості та комфорті. ..
Бамбукове волокно
регенероване целюлозне волокно, виготовлене зі стебла бамбука. Тонкістю і білизною нагадує віскозу, має більш високу міцність...
Поліефірне волокно Airfill
Інноваційний наповнювач AirFill надає подушкам підвищеної пружності, здатності зберігати і швидко відновлювати форму. Волокна мають повітряний канал та особливу структуру, завдяки чому наповнювач добре пропускає повітря. AirFill добре стирається і служить довше за звичайні наповнювачі (в т.ч. поліестер). Підвищена пружність та об'ємність Тривимірна спіралеподібна структура забезпечує підвищену пружність та об'ємність волокна. Практичність і довговічність  Добре стирається і служить довше за звичайні наповнювачі. Легка вага та збереження форми Повіт..
Microfiber (або мікроволокно, мікрофібра, мікрофайбер)
Тканина, виготовлена з волокон поліефіру, також може складатися з волокон поліаміду та інших полімерів. Свою назву тканина отримала через товщину волокон, що становить кілька мікрометрів. Мікроволокно використовується у виробництві тканих, нетканих та трикотажних матеріалів. Може бути використана у виробництві одягу, оббивці, у промислових фільтрах, в збиральній продукції. Матеріал: Мікроволокно виготовляється з волокна розміром менше 1 дня, волокна об'єднуються для формування пряжі. Сучасна нитка мікроволокна при довжині 100 000 метрів важить всього 6 грамів. Властивості: Має ..